Made in Germany
30 lat jakości premium

Nawilżacz powietrza do biura

nawilżacz powietrza do biura Suche powietrze w biurze może powodować znacznie więcej niekorzystnych konsekwencji niż może nam się wydawać. Okazuje się, że nie tylko działa ono niekorzystnie na śluzówkę, an przykład przesuszając nam oczy czy powodując, że nasze gardło odczuwa coraz więcej dolegliwości, ale niestety nierzadko powoduje również ból głowy czy zmęczenie. Jak to możliwe? Wszystko dlatego, że w suchym powietrzu bardzo łatwo namnażają się bakterie i wirusy – jest to niestety bardzo korzystne środowisko dla wszelkich drobnoustrojów, które w takich warunkach czują się niczym jak w raju. Szczególnie niebezpieczne jest to nie tylko w naszych domach, ale przede wszystkim w pracy, szczególnie tam, gdzie pracuje dużo osób w jednym miejscu. W biurach niebezpieczeństwo jest największe. Czy istnieje więc jakakolwiek metoda, aby temu zapobiegać? Na szczęście tak – wystarczy odpowiedni nawilżacz powietrza do biura i sprawa powinna być załatwiona bardzo szybko. Zapytacie zapewne, jak wybrać odpowiedni nawilżacz powietrza do biura? Otóż sprawa tak naprawdę jest dość prosta – wystarczy, że skorzystanie z naszej oferty nawilżaczy, a z pewnością uzyskanie spodziewane efekty. Jeśli jednak nie macie Państwo żadnego pojęcia o nawilżaczach, a informacje na stronie jakie Wam przedstawiamy i tak nie są w stanie spowodować u Was pewności co do konkretnego typu, zawsze możecie po prostu skorzystać z naszej pomocy. Nasi specjaliści czekają na Wasze zgłoszenia – po rozmowie i odpowiednim wywiadzie, będą wiedzieć nie tylko jaki typ dobrać pod kątem Waszego biura, ale przede wszystkim dobiorą go pod względem jego wielkości, bo to ma bardzo duże znaczenie. Specjaliści twierdzą, że najbardziej optymalne warunki dla naszego dobrego samopoczucia to wprowadzanie 5 litrów wody dziennie do powierzchni 30 metrów kwadratowych. W biurach jest to bardzo ważne, bowiem często pojawia się w nich spora ilość ludzi, z których każdy może być nosicielem innej choroby i pozostawić w biurze swoje bakterie bądź wirusy.
energooszczedny nawilżacz powietrza Całkowicie nigdy się ich nie pozbędziemy, ale jeśli nawilżacz powietrza do biura będzie wyposażony w odpowiednie funkcje dodatkowe, czyli tak jak w przypadku naszych nawilżaczy będzie pełnić również rolę oczyszczacza, to będzie to dla nas najlepsze rozwiązanie. Nasz nawilżacz z funkcją oczyszczania nie tylko w pewien sposób filtruje powietrze dodając mu odpowiedniej wilgoci, ale przede wszystkim odfiltrowuje zarazki, które są w pewnym sensie spłukiwane do specjalnego basenu. Basen trzeba czyścić przynajmniej raz na dwa tygodnie, ale w czasie dużej zachorowalności lepiej robić to częściej, na przykład raz na tydzień. Dlaczego my?
  • wieloletnie doświadczenie
  • wielu zadowolonych klientów
  • szeroki asortyment
  • bardzo dobra jakość
  • solidność i trwałość
  • ciekawy design
Nasze produkty są sprawdzone i przede wszystkim doceniane. Cieszą się one bardzo dużą popularnością i pomogły już bardzo dużej ilości osób. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy nawilżacze nie tylko biorąc pod uwagę ogólne polepszanie kwestii technicznych, ale również Wasze potrzeby. Tworzymy coraz to nowsze modele wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy!

Venta-Luftwäscher GmbH

Założenie 1981
Centrala Weingarten, NIEMCY
Pracownicy 120
Sprzedanych urządzeń ponad 2,5 miliona
Przedstawicielstwa USA, Szwajcaria, Holandia

Facebook