Nic tak nie przekonuje jak sukces.
Sprzedaliśmy już ponad 2 miliony
urządzeń Venta-Airwasher.

>Home > Opinie

W wielu przedsiębiorstwach urządzenia Venta-Airwasher dbają o dobry klimat pracy.

Referencje

 • „Firma Venta-Polen s.c zrealizowała na potrzeby Muzeum Ziemi Wschowskiej we Wschowie dostawę urządzeń z funkcją nawilżania i oczyszczania przesuszonego powietrza. Dostarczone urządzenia cechuje wysoka jakość, staranność wykonania oraz funkcjonalność. Dodatkowe atuty to: cicha praca i łatwość obsługi. Firma Venta-Polen s.c przeprowadziła proces wdrażania urządzeń, począwszy od analizy naszych potrzeb, poprzez szczegółowy instruktaż oraz nieocenioną opiekę posprzedażową. Firma Venta-Polen zasługuje, by polecić ją innym, jako rzetelnego oraz solidnego partnera biznesowego.”
  Dyrektor Muzeum Ziemi Wschowskiej
 • "Gdziekolwiek na świecie występuję, moi agenci są zobowiązani dostarczać mi Ventę, ponieważ moje bezcenne skrzypce potrzebują najlepszych możliwych warunków. Tylko Venta-Airwasher zapewnia mi spokojne myśli, że nawilżenie powietrza będzie doskonałe."
  Nigel Kennedy, Londyn, Kraków
 • "Ventę mogę polecić z czystym sumieniem. Wypróbowałem już wiele urządzeń nawilżających i oczyszczających powietrze, i moim zdaniem nie ma lepszego od Venty, która chroni mnie przed suchym i złym powietrzem. Przekonałem się o tym w Niemczech, podczas mojego występu w Aschaffenburgu w Classic Night".
  Jose Carreras
  Tenor, Barcelona
 • „Odpowiednio nawilżone powietrze jest ważne dla cennych instrumentów. Kupiłem Ventę i jestem z niej bardzo zadowolony, gdyż jest bardzo higieniczna i łatwa w obsłudze. Ze względu na rodzaj nawilżania chętnie polecam ją innym”.
  Prof. Justus Frantz, Hamburg
 • „Ze wszystkich prezentów urodzinowych jakie otrzymałem Venta była najbardziej użytecznym.”
  Alfred Brendel, Pianist, London
 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni z urządzeń Venta-Airwasher i polecamy je każdemu, kto jest zainteresowany niewątpliwymi korzyściami jakie oferują: bez wymiennych filtrów,bardzo higieniczne i super-łatwe użytkowanie. Venta-Airwasher jest już najlepiej sprzedającą się marką w Niemczech i Europie. Życzymy takich samych sukcesów w Stanach Zjednoczonych”.
  Siegfried und Roy, Las Vegas
 • "Używamy urządzenia Venta-Airwasher od czterech tygodni i nasze doświadczenia są pozytywne. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego urządzenia".
  Univ.-Prof. dr h. c. G. Pulverer Dyrektor Mikrobiologii Medycznej i Higieny Uniwersytetu w Kolonii
 • "Od grudnia 1987 roku z powodzeniem stosujemy w naszym sekretariacie Ventę, która gwarantuje oddychanie powietrzem o nieoczekiwanej przez nas czystości. Venta jest łatwa w obsłudze i konserwacji, higieniczna, pracuje prawie bezszmerowo. Urządzenie jest godne szczególnego polecenia".
  Deutsche Lufthansa AG, Hamburg Scheeler, Dział Zakupów
 • Od kilku miesięcy w naszym biurze o pow. ok. 120 m2 stosujemy Ventę. Jesteśmy tu narażeni na różne zanieczyszczenia. Venta nam bardzo pomogła. Jest cicha i łatwa w obsłudze. Zastosowane dodatki zapewniły przyjemny zapach. Konserwacja nie stwarza problemów i nie musimy wymieniać wkładek filtracyjnych. Ventę polecamy wszystkim, a sami będziemy jej zawsze używać".
  Sanyo Semiconductor (Europa) GmbH - L. Stegmann, Sekretariat
 • "Z powodu uczulenia na pyłki kwiatowe (katar sienny), które nęka mnie i moje dzieci, próbowałam jakoś temu zaradzić. Dzięki Vencie, w okresie wzmożonego pylenia, dzieci przestały kichać. Jednocześnie, zwłaszcza zimą zaobserwowaliśmy mniejsze wysychanie błon śluzowych. Również nasze domowe rośliny odżyły i lepiej się rozwijają".
  Uniwersytecka Klinika Kobieca i Poliklinika, Homburg - Dyrektor: Prof. dr med. G. Bastert

Korzyści

Venta-Airwasher to pierwsze urządzenie przeznaczone do domów oraz pomieszczeń biurowych wykorzystujące system "mycia powietrza" bez wymiennych wkładów filtrujących.

Facebook